zde si stáhněte přihlášku

zde si můžete stáhnout letáček

Individuální výcvikové lekce

Možno každý den pondělí až sobota po předchozí telefonické nebo osobní domluvě. Výcviková hodina trvá 45 minut a je vedena kvalifikovaným instruktorem na venkovní jízdádně nebo při nepřízni počasí v kryté hale.

Jezdecký kroužek          

Vhodné pro děti a mládež 7-14 let,začátečníky i pokročilé se zájmem o jízdu na koni a vše co ke koním patří. Docházka jedenkrát týdně od 14:00 do 16:30 hodin. Možno zvolit jakýkoli den v týdnu pondělí až pátek. Kapacita kroužku na den je 4 děti,minimálně však dvě. Nábor nových členů od září 2022.

Ustájení koní

Nabízíme boxové a volné ustájení pro nekonfliktní koně. Vhodné pro valachy a klisny.

VOLNÉ USTÁJENÍ:

Nepřetržitý přístup do stáje a výběhu se senem,vodou a solným lizem.Podestýlka piliny nebo sláma. Místování dvakrát denně

.

BOXOVÉ USTÁJENÍ:

Kůň je ustájen v boxe s automatickou napaječkou a solným lizem.Podestýlka piliny nebo sláma. Krmení senem dvakrát denně.Vyvádění do a z výběhu jednou denně. Místování dvakrát denně.

Možno za příplatek využít dalších služeb pro ustájené koně např. dekování,bandážování,nasazení a sundání chráničů nohou a masek proti hmyzu,ošetření koně repelety proti hmyzu,sprchování nohou,asistence u veterináře a podkováře,čištění.

Dárkový poukaz nebo  jezdecká permanentka

Nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu například  k Vánocům nebo narozeninám a to na Vámi vybranou službu.Pro "dospěláky" máme možnost zvýhodněné nabídky ježdění v podobě jezdecké permanentky předplatíte si pět jízd a šestá je zdarma!

Vyjížďka do terénu

Pokud nemáte jezdecké ambice ale chcete si u koní především odpočinout,odreagovat se a vidět svět z koňského hřbetu máme pro Vás i Vaše děti možnost vyjížďky do terénu s vodičem,který povede koně ze země nebo druhého koně a tím Vás bude jistit. Vhodné pro začátečníky. Vyjížďka v kroku na 60 minut.

Vytvořte si webové stránky zdarma!